Lapsed pargis

Parimad peresõbralikud tegevused Göteborgis

Göteborg pakub rõõmu igas vanuses inimestele!

 

Ainult Skandinaavia suuruselt teises linnas saab perekond teaduskeskuses ahvidega suhelda, ameerika mägedel kihutada ja bussiga otse ookeani sõita – seda kõike enne lõunat. Oma suure avatud välialaga, kümnete mänguväljakute, tervitatavate restoranide ja lõputute avastamiskohtadega on Göteborg üks parimaid peresihtkohti linnapuhkuseks kogu Euroopas.

 

Selle külalislahke linnaga tutvumine pakub rõõmu igas vanuses lastele – ja südamega lastele. Siin on vaid mõned linna parimad pereüritused, sündmused ja sihtkohad.

Header
Tutvuge Slottsskogeni metsadega
Body

Alates tohutust Plikta vabaõhualast kuni tasuta loomaaiani, kus on põdrad, pingviinid ja palju muid loomi, on Slottsskogeni avastamine puhas rõõm. 137 hektari suurune roheala on Göteborgi armastatud pargisüsteemi kroonijuveeliks ja ideaalne viis nautida loodust linnast lahkumata. Lisaks kaunile, ligipääsetavate metsaradade võrgustikule leiate hekilabürindi, mitu mänguväljakut, minigolfiväljaku, piknikualasid, lõkkealasid, suurepäraseid panoraamvaateid ja loomulikult mitmeid müügipunkte, kus pakutakse sooje võileibu, jäätist ja vahvleid.

Image
Plikta on populaarne mänguala, mis asub Slottsskogeni linnapargis.
Image caption
Autoriõigus: Superstudio D&D / Göteborg & Co
Related article
Quick Facts
Facilities
Header
Avastage Lisebergi teravad elamused
Body

2023. aastal 100 aastat tähistav Liseberg rõõmustab kindlasti igas vanuses külastajaid. Skandinaavia suurim lõbustuspark on koduks taevakõrgustele ameerika mägedele ja lapsesõbralikele atraktsioonidele ning suurepärastele toiduvalikutele, karnevali stiilis mängudele ja kontsertidele. Ükskõik, kas olete siin selleks, et adrenaliini saamiseks või lihtsalt Kaninlandetis pargi ikooniliste küülikutega etendust nautida, pole ükski külastus täielik ilma Lisebergi vaaterattaga sõitmiseta, kust avaneb võrratu vaade Göteborgile. Boonusena saab park Halloweeni jaoks eriti õudse kujunduse ja muutub talvepühade ajal üheks Skandinaavia populaarseimaks jõuluturuks. 

Image
Värvikas sissepääs Göteborgi Lisebergi lõbustusparki
Image caption
Autoriõigus: Peter Kvarnström / Göteborg & Co
Related article
Quick Facts
Facilities
Header
Pöörane Universeum
Body

Ronivate ahvidega troopiline vihmamets Skandinaavia südames? Kõrghoone ülemistel tasanditel ujuvad haid ja raid? Universeumi teadusmuuseumis on kõik võimalik. Teie perel on mitmekorruselises sisevihmametsas metsloomadega suhtlemisel ja akvaariumis ujuvaid troopilisi kalu vaadates nii lõbus, et te ei saa isegi aru, kui palju te õpite! Selles maailmatasemel teadusmuuseumis on ka väljapanekud, mis on pühendatud tervisele, kosmosereisidele, tehnoloogiale ja muule, mistõttu on see üks põnevamaid hariduskogemusi, mida linnas võib saada.

Image
Õnnelik perekond okeanaariumi akvaariumi lähedal. Veedavad koos aega
Image caption
Related article
Quick Facts
Facilities
Header
Tutvuge Göteborgi loodusmuuseumis eelajaloolise perioodiga
Body

Mugavalt Slottsskogeni kohal künkal asuvas Göteborgsi Naturhistoriska Museumis (loodusloomuuseumis) on hoolikalt valmistatud topised, mis kaardistavad 3,8 miljonit aastat planeedi arengut. Siit leiate kivistunud dinosauruste skelette, lindude topiseid ja palju muud maailma ookeanidest, savannidest ja mägedest. See on koduks ka ühele Göteborgi kuulsamale elanikule: 16-meetrisele, täielikult säilinud vaalapojale. Vastupidiselt linnalegendile ei ole selle kõhus kohvikut. Lähedal asuva Plikta vabaõhuala vaalakoopias on aga kõhu sees väike laud kiire fika jaoks. 

Image
Rõõmsad ema ja tütar muuseumis eelmiste sajandite ekspositsioonidega tutvumas
Image caption
Related article
Quick Facts
Facilities
Header
Õppige ja mängige Alfons Åberg Kulturhusis
Body

Interaktiivne õppe- ja mängukeskus, Alfons Åbergs Kulturhusis, mis on inspireeritud armastatud Rootsi autori Gunilla Bergströmi kuulsaimast loomingust. Sarnaselt oma nimekaimu tegelasega (mõnes riigis tuntud kui Alfie Atkins), keskendub Kulturhus interaktiivses ruumis väärtustele „lahkus, rõõm ja uudishimu“, kus eksisteerivad koos õppimine, jutuvestmine, esitus ja kujutlusvõime. Ühendage külastus jalutuskäiguga lähedalasuval Trädgårdsföreningeni alal (otsige keskusest „salajast“ mänguväljakut), et saada ühe korraga kaks suurepärast kultuurielamust!

Image
Alfons Åberg Kulturhus
Image caption
Autoriõigus: Superstudio D&D / Göteborg & Co
Related article
Quick Facts
Facilities
Header
Auku ühe löögiga
Body

Göteborg on linn, mis on täis suuri ja väikeseid parke. Üle terve linna on minigolfiväljakuid, mis sobivad suurepäraselt kiireks golfiks ja jäätise nautimiseks. Golfirajad leiate Heden Parki jalgpalliväljakute kõrval, Slottskogeni väikese järve lähedal ja paljude muudes kohtades. 

Image
Armas eelkooliealine tüdruk, kes mängib perega minigolfi. Rõõmus väikelaps lõbutseb õues. Suvised välispordialad lastele ja täiskasvanutele. Perepuhkus või kuurort
Image caption
Related article
Quick Facts
Facilities
Header
Astuge Ocean Busi pardale
Body

Nagu enamik ekskursioone, läbib haid meenutav Ocean Bus enamikku Göteborgi kõige kuulsamatest piirkondadest ja vaatamisväärsustest. Kuid just siis, kui arvate, et olete mõnel muul tavalisel bussireisil, sõidab Ocean Bus otse Göta jõkke: ootamatult muutub teie bussireis paadireisiks! See on ainulaadne viis näha linna erinevate nurkade alt ja muuta tavaline ekskursioon millekski põnevaks.

Image
Lapsed bussis
Image caption
Related article
Quick Facts
Facilities
Header
Tutvuge Paddaniga kanalitel sõites
Body

Göteborg on kuulus paljude asjade poolest, kuid eriti uhke on ta oma ajalooliste kanalite ja „isanaljade“ üle. Need kaks ühinevad Paddani tuuri ajal, mille käigus kanaleid ja kaldaäärset ringkäiku juhib giid, kellel on kiindumus sõnamängu ja naljade poole. Päev vee peal on puhas rõõm. Paddan on ideaalne viis lastele kultuuriga tutvumiseks, samal ajal lõbutsedes ja kogu tee naerdes. 

Image
Vaade kanalile Göteborgi keskosas, Rootsis
Image caption
Related article
Quick Facts
Facilities
Header
Sõitke Skidome'i nõlvadel
Body

Kas soovite kogeda talve imedemaad aastaringselt? Skidomes on alati talv ja lumi on alati valmis igas vanuses suusatajatele. Oma hästi hooldatud radade ja väikeste küngastega Skidome on ideaalne koht, kus suvel end jahutada või talvel vihma eest põgeneda, pakkudes kõikidele alpielamust. Saadaval on suusalaenutus ja suusatunnid, mis tähendab, et selle ainulaadse atraktsiooni nautimiseks ei pea te varustust ise kaasa pakkima.

Image
Skidome Göteborgis
Image caption
Autoriõigus: Dino Soldin / Göteborg & Co
Related article
Quick Facts
Facilities
Header
Tähistage Göteborgi 400. aastapäeva
Body

2.–5. juunini haaravad Frihamneni piirkonda Göteborgi Jubileumsfirande üritused, mis pakuvad elavat muusikat, tantsu, näitusi ja palju muud. Etendused ulatuvad popist klassikani, toimub kuningliku pere külastus ja pakutakse laia valikut maitsvaid hõrgutisi. See on kindlasti suve üheks suurimaks pereürituseks. Veelgi parem, see on täiesti tasuta ja avatud igas vanuses külastajatele. Palju õnne sünnipäevaks, Göteborg! 

 

Göteborgi 400. aastapäeva tähistavate peresõbralike sündmuste täieliku loendi vaatamiseks klõpsake siin.

Image
Göteborgi 400. aastapäev
Image caption
Autoriõigus: Happy Visuals / Göteborg & Co
Related article
Quick Facts
Facilities

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega