Cambridge

Lubage endale reisi Cambridge'i, et kogeda lõõgastavamat linnapuhkust.

 

Cambridge'is on palju enamat kui vaid ülikool, mille tõttu see kuulus on. Linn on oma nime saanud jõe järgi, mille kallastele ta rajati ja sama jõgi loob Cambridge'is ka lõõgastunud ning uneleva õhkkonna. Cambridge on meie arvates täiuslik sihtkoht kultuurireisiks või romantiliseks puhkuseks, aga see ei tähenda, et linn ei sobiks ka perereisideks.

 

Cami jõgi on olnud Inglismaa ajaloo keskmes üle tuhande aasta – ammu enne ülikooli asutamist, nii et siit leiab palju uskumatuid lugusid roomlastest ja saksidest, viikingitest ja normannidest. Terrible Tours Cambridge'is pakub sarja „Horrible Histories“ stiilis naljakaid ja põnevaid pereekskursioone nimedega „Curious Cambridge“ või „Creepy Cambridge“. Kui teil on aega, soovitame mõlemat. Lastele need meeldivad, te ise saate palju naerda ning kõik õpivad midagi.

 

Kui teie peres on mõni mängur, tahavad nad teid viia arvutite ajaloo keskusesse The Centre for Computing History. See on midagi enamat, kui muuseum, kus saate avastada retromänge ja -arvuteid ainulaadselt interaktiivsel ja praktilisel viisil. Saate näiteks teada, et koduarvutite revolutsiooni ning inimeste ja tehnoloogia lood, mis on meie elusid täielikult muutnud, on palju huvitavamad, kui oleksite võinud ette kujutada. Ühendkuningriigis pole ühtegi sellesarnast eksponaati! 

 

Kogu linnas saab arhitektuuri näol näha elavat ajalugu. King's College'i ülikool on tuntud oma gooti stiilis kabeli poolest, samas kui Trinityl on võimas 16. sajandist pärit värav. Kõike saab avastada Hop-On Hop-Off bussiekskursiooni käigus ja avatud katusega bussist avanevad vaated linna panoraamile.

 

Bussiekskursioonile saate minna aga igas suures linnas! Vähestes kohtades pakutakse oma juhiga paadituuri, kus saate lõõgastuda traditsiooniliste patjade ja tekikestega mugavatel istmetel ning imetleda ajaloolisi paiku jõe pealt. Ütleksime, et Cambridge'is olles on lausa kohustuslik mööda Cami jõge kulgedes kuulata ajaloolisi jutustusi ning vaimukaid lugusid paadisõitudest. Kes ei tahaks kuulda omavahelisi lugusid Cambridge'i kõige kuulsamate vilistlaste kohta alates Isaac Newtonist kuni Walesi prints Charlesi endani! 

 

Jõesängist eemal Cambridge'i tänavatel on endale koha leidnud muljetavaldav hulk galeriisid, elav teatri- ning kunstiskeene ja festivalikalender, kuhu kuulub maailmakuulus folgifestival ja peresõbralik festival Big Weekend.

 

Cambridge tõmbab ligi inimesi kogu maailmast ja seda väljendab ka kohalik toit. Siit leiab nii tänavatoitu 7 päeva nädalas lahti olevalt turult, aga ka Michelini tärnidega restorane. See tegus väike linn on kui oaas keset Inglismaa kaunist loodust – arvame, et see koht üllatab teid meeldivalt!

 

Lubage endale reisi Cambridge'i, et kogeda lõõgastavamat linnapuhkust.

 

Cambridge'is on palju enamat kui vaid ülikool, mille tõttu see kuulus on. Linn on oma nime saanud jõe järgi, mille kallastele ta rajati ja sama jõgi loob Cambridge'is ka lõõgastunud ning...

Loe rohkem Loe vähem

Valige marsruut ...

Nautige reisi Suurbritanniasse

Alates 169.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Valige marsruut ...

Nautige reisi Suurbritanniasse

Alates 169.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega