Liverpool

Armastame Liverpooli...

 

Liverpool on imeline linn, millel on ainulaadselt soe õhustik ja maailmakuulus huumorisoon. Linn on juba terve igaviku olnud kuulus The Beatlesite koduna ja mõne Premier League meeskonna poolest, kes jäävad siin mainimata – teate küll, keda me mõtleme! Kuid Liverpoolis on palju enamat, mida näha ja teha. Kui te pole siin ammu käinud, tulge vaadake värske pilguga ringi...

 

Peale The Beatlesi, kelle kohta saate rohkem teada auhindadega pärjatud näitusel Beatles Story või ekskursioonil Magical Mystery, on Liverpool ka UNESCO muusikalinn. 

 

Linn on olnud muusikaelu sünonüümiks alates 18. sajandist ja sellel on rikkalik ning mitmekesine kultuuripärand, mis arenes välja maailma ühe suurima sadamalinna staatusest. Täna on seda näha ja kuulda tänu suurele hulgale artistidele alates biitmuusikast kuni Liverpooli Kuningliku Filharmooniaorkestrini. Guinnessi rekordiraamatu andmetel on Liverpool ka maailma popmuusika pealinn, sest siin on tehtud rohkem edetabelite tippu jõudnud singleid kui üheski teises Ühendkuningriigi linnas.    

 

The Beatles Story leiate Albert Dockilt ja see on üks Ühendkuningriigi kultuuripärandi parimaid tõmbenumbreid. Siin asub ka kõige rohkem kultuurimälestiseks tunnistatud hooneid Ühendkuningriigis. Selles piirkonnas võib veeta terve päeva, avastades ikoonilist arhitektuuri, maailmatasemel muuseume nagu Tate Liverpool ja nautides kohalike baaride ja restoranide külalislahkust. Liverpool on ka teadjamate toiduarmastajate seas eelistatumaid sihtkohtasid. Siit leiab ühe Ühendkuningriigi kõige kõrgema restorani (kui teie kõht selle üle elab!) ja isegi söögikoha, mis asub ümber ehitatud kirikus. 

 

Liverpooli arhitektuur on maailmakuulus hoonete poolest, mille päritolu ulatub 16. sajandisse. Ehk soovite avastada hooneid, mis kuuluvad nimetuse „Three Graces“ alla – Royal Liver Building, Cunard Building ja Post of Liverpool Building, mis kõik asuvad Pier Headis. Liverpoolis asub ka Suurbritannia kõige suurem katedraal, mille tornist saate nautida päikeseloojangut. Miks mitte minna linnast välja uudistama veel üht arhitektuurilist imet – Speke Hall on haruldane Tudori-ajastu maja, mida ümbritsevad kaunid aiad, metsad ja vaated Mersey jõele.

 

Liverpoolis on rohkem parke kui Pariisis, nii et linnasagina keskel on rohkelt rohealasid, kus lõõgastuda. Kui lähete üle jõe Wirralisse, saate avastada Port Sunlight Village'it, mis ehitati 19. sajandil Sunlighti seebivabriku töötajatele. See on kaunis linnak ja turistide tõmbenumber, mis on pärjatud paljude auhindadega.

 

Loomulikult ei saa ükski Liverpooli reis lõppeda ilma praamisõiduta üle Mersey jõe.  Nii näete suurepäraseid vaateid Liverpooli maailmakuulsale rannajoonele – jumaldame seda!

Armastame Liverpooli...

 

Liverpool on imeline linn, millel on ainulaadselt soe õhustik ja maailmakuulus huumorisoon. Linn on juba terve igaviku olnud kuulus The Beatlesite koduna ja mõne Premier League meeskonna poolest, kes jäävad siin mainimata – teate küll, keda me...

Loe rohkem Loe vähem

Valige marsruut ...

Nautige reisi Suurbritanniasse

Alates 169.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Majutuskoha pilt

Leonardo Hotel Liverpool

Majutuskoha pilt

Britannia Adelphi Hotel

Majutuskoha pilt

Dolby Hotel Liverpool

Majutuskoha pilt

Base Serviced Apartments - Duke Street

Majutuskoha pilt

Hard Days Night Hotel

Majutuskoha pilt

Hampton by Hilton Liverpool City Center

Majutuskoha pilt

Base Serviced Apartments - Sir Thomas Street

Majutuskoha pilt

ibis Styles Liverpool Centre Dale Street

Majutuskoha pilt

Pullman Liverpool

Majutuskoha pilt

Crowne Plaza Liverpool City Centre, an IHG Hotel

Majutuskoha pilt

Hope Street Hotel

Majutuskoha pilt

Quest Liverpool City Centre

Majutuskoha pilt

Hilton Liverpool City Centre

Majutuskoha pilt

Hotel Indigo Liverpool City Centre, an IHG Hotel

Majutuskoha pilt

DoubleTree By Hilton Hotel & Spa Liverpool

Majutuskoha pilt

Aloft Liverpool

Majutuskoha pilt

Novotel Liverpool Centre

Majutuskoha pilt

Aparthotel Adagio Liverpool City Centre

Majutuskoha pilt

Heeton Concept Hotel City Centre Liverpool

Majutuskoha pilt

The Resident Liverpool

Valige marsruut ...

Nautige reisi Suurbritanniasse

Alates 169.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega