WOW Park Billundis

Kas sooviksite õues seigelda? WOW Pargis saate avastada maailma nii kõrgel puudelatvade kohal kui ka maa all. See on üks viiest vaatamisväärsusest, mis muudab Taani LEGOLAND® Billund Resorti nii ahvatlevaks sihtkohaks – ja teie seiklus algab juba Stena Line’i pardal.

 

Broneerige parvlaevapilet ja majutus mõlemad Sembos.

 

WOW PARKI saate sõita maalilist teed pidi Grenaa või Frederikshavni sadamast. See on Billundi külje all asuv välipark, mille kontseptsiooni kohaselt on loodus nagu hiiglaslik mänguväljak. Seiklejad saavad siin avastada mänguonne puude otsas ja rippsildu, hüpates, kiikudes ja ronides mööda platvorme, võrke ja muid takistusi kuni 14 m kõrgusel maapinna kohal.

 

Kui kõrgrajast on isu täis, sõitke 40 m kelguga alla maapinnale ja suunduge kohe edasi maa alla. WOW Pargi maa-alused koopad moodustavad tõelise labürindi, mida avastada ja kust välja pääseda ei olegi nii lihtne! Pargis on veemänguala, puidutööala, miniloomaaed, laskumisköied, tasakaalurajad ja isegi viikingite lahingutander, kus lapsed saavad oma vanematega ühe korraliku sõja maha pidada.

 

Kui nälg näpistama hakkab, leidke üles Madladen – õueteemaline restoran, kust saab osta burgereid, võileibu, salateid jms. Võite ka oma toidu kaasa võtta ja küpsetada seda tasuta lõkke kohal, vaadake ainult, et ka jäätisele ruumi jääks!

 

Pange vaim valmis unustamatuks loodusseikluseks. 40 jalgpalliväljaku suurune maa-ala pakub nii palju elamusi, et vau-hüüdest jääb siin väheks.

 

Broneerige parvlaevapilet ja majutus mõlemad Sembos.

Kas sooviksite õues seigelda? WOW Pargis saate avastada maailma nii kõrgel puudelatvade kohal kui ka maa all. See on üks viiest vaatamisväärsusest, mis muudab Taani LEGOLAND® Billund Resorti nii ahvatlevaks sihtkohaks – ja teie seiklus algab juba Stena Line’i pardal...

Loe rohkem Loe vähem

Ronimis- ja looduspark WOW Park

Õueseiklus

Säästa kuni 20%

Majutuskoha pilt

Lalandia Billund

Majutuskoha pilt

Hotel LEGOLAND®

Majutuskoha pilt

LEGOLAND® Holiday Village

Majutuskoha pilt

Hotel Svanen

Majutuskoha pilt

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Majutuskoha pilt

Refborg Billund Hotel

Ronimis- ja looduspark WOW Park

Õueseiklus

Säästa kuni 20%

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega