Parvlaev Halmstadi ja Grenaasse

Reisige Stena Nautica praamiga Rootsi Halmstadi ja Taani Grenaasse. Laevas olles saate lõõgastuda ja puhata, nautida maitsvat einet, kasutada sooduspakkumisi meie laevapoes ning imetleda suurepäraseid merevaateid.  Vaid 4 tunni ja 35 minutiga olete kohal ja valida on päevase ja öise reisi vahel – ükskõik, mida valite, on reisielamus tagatud.

 

Oluline teave jalgsi reisijatele

Jalgsi reisijana on võimalik sõita ainult 27. juunist 14. augustini 2023. Neist kuupäevadest väljaspool ei saa Halmstadist ja Grenaast jalgsi reisida.

 

Grenaast Halmstadi Stena Nautica pardal

Sõitke praamiga Grenaast Halmstadi, et avastada Rootsi läänerannikut. Nautige loodust ja Hallandi pealinna Halmstadi maalilist ümbrust.   

 

Halmstad – Hallandi pealinn

Halmstad on populaarne turismisihtkoht, kus on palju näha ja teha: ostukeskused, liivarannad, golfirajad, ajalugu, kaunid maastikud ja palju muud. Avastage Halmstadi lossi ja Möllegårdsi looduskaitseala, vapustavat Danska koske ja Lynga liivaluiteid.

 

Sõit Halmstadist Grenaasse 

Stena Nautica pardal saate vaadata filme, lapsed võivad mängida LEGO®-dest pungil mängualal ja Games Zone'is.  Tõstke oma reisiklass tasemele Stena Plus Lounge või broneerige kajut, et saaksite lõõgastuda veelgi privaatsemalt ja avaramas ruumis. Kohale jõudes olete valmis nautima Grenaad ja reisima sealt kaugemalegi. 

 

Uurige kõike, mida Grenaal on pakkuda

Kui reisite praamiga Halmstadist Grenaasse, saabute Kesk-Jüütimaale, kust võite alustada oma Taani avastusretke. Nautige suurepärast majutust Grenaas koos pikkade jalutuskäikudega rannal, maitsvaid eineid ja paljut muud.  Vaid lühikese sõidu kaugusel asuvad idüllilised külad poolpuidust majakestega, hästi säilinud lossid ja mõisad ja suurepärased golfirajad. Avastage Kattegati keskust, kus saab vaadelda haisid, või kogege veelgi suuremat põnevust Põhjala piirkonna suurimas lõbustuspargis Djurs Sommerlandis.

 

Miks mitte pakkida asjad ja sõita autoreisile Stena Line’iga?

Reisige Stena Nautica praamiga Rootsi Halmstadi ja Taani Grenaasse. Laevas olles saate lõõgastuda ja puhata, nautida maitsvat einet, kasutada sooduspakkumisi meie laevapoes ning imetleda suurepäraseid merevaateid.  Vaid 4 tunni ja 35 minutiga olete kohal ja valida on päevase ja öise...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Nauticaga

Halmstad ja Grenaa

Alates 59 € üks sõit, auto ja juht

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Nautica parvlaev merel
    Stena Nautica

Sadamate asukohad

Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Rootsist ja Rootsist
Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Taanist ja Taanist

Oluline teave jalgsi reisijatele

Jalgsi reisijana on võimalik sõita ainult 27. juunist 14. augustini 2023. Neist kuupäevadest väljaspool ei saa Halmstadist ja Grenaast jalgsi reisida.

 

Rootsi läänerannikul asuvasse Halmstadi sadamasse on väga lihtne pääseda mööda maanteed nii põhjast, lõunast kui ka idast. Linna pääseb ka rongi ja bussiga, jalgsi reisijad saavad kasutada rongijaamast terminali sõitmiseks süstikbussi.

 

Kui reisite jalgsi, peate minema Halmstadi peajaama ning kasutama meie iseteeninduskioskeid, et registreeruda ja saada oma pardakaart. Palun näidake oma pardakaarti ja isikut tõendavat dokumenti enne, kui sisenete Stena Line’i bussi, mis viib teid parvlaevale. Buss on ratastooliga ligipääsetav.

 

NB! Te peate olema Halmstadi peajaamas vähemalt 60 minutit enne väljumist, et jõuda bussile, mis viib teid otse laeva juurde. Laevale ega bussile pole võimalik minna otse sadamast. Pärast väljasõitu buss ei peatu ega võta rohkem reisijaid peale. Kõik broneeringud tuleb teha veebis, sest sadamast ei saa enne väljasõitu pileteid osta. 

Vaata Halmstadi sadam lehekülge

Grenaa sadam Taanis Jüüti poolsaare idarannikul asub 16. maantee lõpus, nii et sinna on lihtne autoga sõita. Ühistranspordiühendus on suurepärane, peatused on terminalist jalutuskäigu kaugusel.

Vaata Grenaa sadam lehekülge

Seilake Stena Nauticaga

Halmstad ja Grenaa

Alates 59 € üks sõit, auto ja juht

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega