Praam Halmstadi ja Grenaasse

Reisige Stena Nautica praamiga Rootsi Halmstadi ja Taani Grenaasse. Laevas olles saate lõõgastuda ja puhata, nautida maitsvat einet, kasutada sooduspakkumisi meie laevapoes ning nautida suurepäraseid merevaateid.  Vaid 4 tunni ja 35 minutiga olete kohal ja valida on päevase ja öise reisi vahel – ükskõik, mida valite, on teie reisielamus tagatud.

 

Grenaast Halmstadi Stena Nautica pardal

Sõitke praamiga Grenaast Halmstadi, et avastada rootsi läänerannikut. Nautige loodust ja kaunist Halmstadi maapiirkonda, Hallandi pealinna.   

 

Halmstad – Hallandi pealinn

Halmstad on populaarne turismisihtkoht, kus on palju näha ja teha: ostukeskused, liivarannad, golfirajad, ajalugu, kaunid maastikud ja palju muud. Uurige Halmstadi lossi ja Möllegårdsi looduskaitseala, vapustavat Danska koske ja Lynga liivaluiteid.

 

Sõit Halmstadist Grenaasse 

Stena Nautica pardal saate vaadata filme, lapsed võivad mängida LEGO®-dest pungil mängualal ja Games Zone'is.  Tõstke oma reisiklass tasemele Stena Plus Lounge või broneerige kajut, et saaksite veelgi privaatsemalt ja avaramas ruumis lõõgastuda. Te olete valmis nautima Grenaad ja reisima sealt kaugemalegi. 

 

Uurige kõike, mida Grenaal on pakkuda

Kui reisite praamiga Halmstadist Grenaasse, saabute Kesk-Jüütimaale, kust võite alustada oma Taani avastusretke. Nautige suurepärast majutust Grenaas koos pikkade jalutuskäikudega rannal, maitsvaid eineid ja paljut muud.  Vaid lühikese sõidu kaugusel asuvad idüllilised külad poolpuidust majakestega, hästi säilinud lossid ja mõisad ja suurepärased golfirajad. Avastage Kattegati keskust, et vaadelda haisid, või kogege veelgi suuremat põnevust põhjala piirkonna suurimas lõbustuspargis, Djurs Sommerlandis.

 

Miks mitte pakkida asjad ja sõita autoreisile Stena Line’iga?

Reisige Stena Nautica praamiga Rootsi Halmstadi ja Taani Grenaasse. Laevas olles saate lõõgastuda ja puhata, nautida maitsvat einet, kasutada sooduspakkumisi...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Nauticaga

Halmstadi ja Grenaasse

Alates 63 € /Auto+1

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Nautica

Sadamate asukohad

Rootsi läänerannikul asuvasse Halmstadi sadamasse on väga lihtne pääseda mööda maanteed; kiirteele pääseb nii põhjast, lõunast kui ka idast. Linna pääseb ka rongi ja bussiga, jalgsi reisijad saavad kasutada jaamast terminali sõitmiseks süstikbussi.

 

Oluline teave jalgsi reisijatele

Kui reisite jalgsi, peate minema Halmstadi peajaama ning kasutama meie iseteeninduskioskeid, et registreeruda ja saada oma pardakaart. Palun näidake oma pardakaarti ja isikut tõendavat dokumenti enne Stena Line’i bussile sisenemist, mis viib teid parvlaeva juurde. Buss on ratastooliga ligipääsetav.

 

Palun pange tähele: te peate olema Halmstadi peajaamas vähemalt 60 minutit enne väljumist, et jõuda bussile, mis viib teid otse laeva juurde. Laevale ega bussile pole võimalik minna otse sadamast. Buss ei saa peatuda ja reisijaid juurde võtta, kui see on juba välja sõitnud. 

 

Halmstadist väljudes saate minna pardale jalgsi reisijana kolmapäevast pühapäevani hommikustel väljumistel kuni 14. augustini 2022.

 

Broneering tuleb teha veebis.

Vaata Halmstadi sadam lehekülge

Grenaa sadam Taanis Jüüti poolsaare idarannikul asub 16. maantee lõpus, nii et sinna on lihtne autoga sõita. Ühistranspordiühendus on suurepärane, peatused on terminalist jalutuskäigu kaugusel.

Vaata Grenaa sadam lehekülge

Seilake Stena Nauticaga

Halmstadi ja Grenaasse

Alates 63 € /Auto+1

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega