Parvlaev Cherbourgi ja Rosslare’i

Reisige otse Prantsusmaale või Iirimaale praamiga Stena Horizon või Stena Vision ja valige lihtne tee Cherbourg’i või Rosslare’i! Madalaimate piletihindade ja kuus reisi vahel nädalas kummaski suunas saate valida endale sobivaima reisiaja. Cherbourgi ja Rosslare'i reisides on pardal palju, mida nautida. Nautige baaris suurepärast sööki või jooki. Lõõgastuge ühes meie tualeti ja dušiga kajutitest või luksuskajutitest ning saabuge edasisele reisile lõdvestunud ja värskena. Stena Visionil on hea valik lemmikloomakajuteid ja Stena Horizonil saab lemmikloom reisida tasuta, kui hoiate teda oma sõidukis. Stena Horizonil on saadaval ka eelbroneeritavad loomapuurid. Miks mitte hellitada end kruiisi ajal Stena Visioni Pure Nordic spaas? Imeline kogemus ootab!

 

Sõitke otse Rosslare'ist Cherbourgi

Kui sõidate praamiga Cherbourgi, jõuate Prantsusmaa loodeossa. Cherbourgi sadamast saate sõita otse Normandia ja Bretagne’i piirkondadesse, kus saate avastada kõiki vaatamisväärsusi, mida Põhja-Prantsusmaal on meeldejäävaks puhkuseks pakkuda.

 

Cherbourg – värav Prantsusmaale ja mujale 

Teele jäävad vaatamisväärsused, mida peab kindlasti nägema, nagu Mont St. Michel ja Bayeux vaip, ning lummavad maastikud, seega tuleks Põhja-Prantsusmaal kindlasti veidi ringi sõita. Reisige veel edasi Pariisi ja nautige mitmesuguseid vaatamisväärsusi, mida võib leida selles rabavas pealinnas. 

 

Cherbourgist Rosslare’i – külalislahke Iirimaa ootab

Sõitke praamiga Iirimaa päikesepaistelisse kaguossa Rosslare’i Wexfordis ja avastage kaunist rannikut selle järsakute ja rabavate maastikega. Sõitke mõne tunni kaugusel Rosslare’ist asuvatesse Dublinisse, Corki ja Limericki ning nautige Iiri külalislahkust, mida teel olles kindlasti kogete. 

 

Uurige Rosslare’ist edasi sõites Iirimaa ajaloolist idaosa 

Iirimaa kõige kagupoolsemas nurgas tajute ajalugu sügavamalt kui üheski teises riigi osas. Kui külastate Iirimaa ürgset idaosa, siis avaksite justkui haaravate lugudega muinasjuturaamatu. Waterfordi, Kilkenny ja Wexfordi keskusi on kujundanud nende värvikas minevik. Nendel külluslikel maadel näete kauneid rohelisi aasasid ja vaimustavaid linnakesi, mis on tulvil rahutut ajalugu.

Reisige otse Prantsusmaale või Iirimaale praamiga Stena Horizon või Stena Vision ja valige lihtne tee Cherbourg’i või Rosslare’i! Madalaimate piletihindade ja kuus reisi vahel nädalas kummaski suunas saate valida endale sobivaima reisiaja. Cherbourgi ja Rosslare'i reisides on pardal palju, mida...

Loe rohkem Loe vähem

Sõitke Stena Horizoniga või Stena Visioniga

Cherbourgi ja Rosslare'i

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Praamiga Cherbourgi ja Rosslaresse

  • Stena Horizon ferry docked at port
    Stena Horizon

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from France
Map showing the routes to and from Ireland

Külastage meie sadama veebilehte, millelt leiate näiteks järgmist teavet:

• Parkimisvõimalused

• Lahtiolekuajad

• Rajatised sadamas

• Sadamasse sõitmise juhised ja võimalused

• Aadress

Vaata Cherbourg'i sadam lehekülge

Külastage meie sadama veebilehte, millelt leiate näiteks järgmist teavet:

• Parkimisvõimalused

• Lahtiolekuajad

• Rajatised sadamas

• Sadamasse sõitmise juhised ja võimalused

• Aadress

Vaata Rosslare sadam lehekülge

Sõitke Stena Horizoniga või Stena Visioniga

Cherbourgi ja Rosslare'i

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega