Praam Cherbourgi ja Rosslare’i

Reisige otse Prantsusmaale ja Iirimaale praamiga Stena Horizon ja valige lihtne tee Cherbourg’i ja Rosslare’i! Kõige madalamate hindadega ja 6 väljumisajaga nädalas saate valida just endale sobivaima reisiaja. Cherbourg'i ja Rosslare'i reisides on teil laevas palju teha. Nautige suurepärast einet restoranis, jooki baaris või vaadake filmi Movie Lounge'i salongis.  Soovitame broneerida kajuti, et jõuaksite kohale lõõgastunult ja värskena. Kui võtate kaasa lemmiklooma, võivad need sõidukisse jäämise korral reisida tasuta. Kui aga soovite, saate broneerida sõidu ajaks tavahinnaga kenneli. 

 

Sõitke otse Rosslare’ist Cherbourgi

Kui sõidate praamiga Cherbourgi, jõuate Prantsusmaa loodeossa. Cherbourgi sadamast saate sõita otse Normandia ja Bretagne’i piirkondadesse, kus saate avastada kõiki vaatamisväärsusi, mida Põhja-Prantsusmaal on meeldejäävaks puhkuseks pakkuda.

 

Cherbourg – värav Prantsusmaale ja mujale 

Teele jäävad vaatamisväärsused, mida peab kindlasti nägema, nagu Mont St. Michel ja Bayeux vaip, ning lummavad maastikud, seega tuleks Põhja-Prantsusmaal kindlasti veidi ringi sõita. Reisige veel edasi Pariisi ja nautige mitmesuguseid vaatamisväärsusi, mida võib leida selles rabavas pealinnas. 

 

Cherbourgist Rosslare’i – külalislahke Iirimaa ootab

Sõitke praamiga Iirimaa päikesepaistelisse kaguossa Rosslare’i Wexfordis ja avastage kaunist rannikut selle järsakute ja rabavate maastikega. Sõitke mõne tunni kaugusel Rosslare’ist asuvatesse Dublinisse, Corki ja Limericki ning nautige Iiri külalislahkust, mida teel olles kindlasti kogete. 

 

Uurige Rosslare’ist edasi sõites Iirimaa ajaloolist idaosa 

Iirimaa kõige kagupoolsemas nurgas tajute ajalugu sügavamalt kui üheski teises riigi osas. Kui külastate Iirimaa ürgset idaosa, siis avaksite justkui haaravate lugudega muinasjuturaamatu. Waterfordi, Kilkenny ja Wexfordi keskusi on kujundanud nende värvikas minevik. Nendel külluslikel maadel näete kauneid rohelisi aasasid ja vaimustavaid linnakesi, mis on tulvil rahutut ajalugu.

Reisige otse Prantsusmaale ja Iirimaale praamiga Stena Horizon ja valige lihtne tee Cherbourg’i ja Rosslare’i! Kõige madalamate hindadega ja 6...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Horizoniga

Cherbourgi ja Rosslare'i

Alates 199 € /Auto+1

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Horizon

Sadamate asukohad

Cherbourg-Octeville on kaunis merelinn, mis asub Põhja-Prantsusmaa südames. Seal on fantastiline restoranide ja baaride valik ning uskumatu jahisadam.

 

Sadam asub ka Prantsusmaa parimate vaatamisväärsuste ja suuremate linnade vahetus läheduses. Cherbourg asub vaid 1 tunni kaugusel Bayeux’ linnast (Bayeux’ vaipade päritolukoht) mööda maanteed N13. 1 tunni ja 30 minutiga saate sõita Caeni linna ja 2-tunnine sõit viib teid uskumatule Mont Saint-Micheli saarele. Pariis on 4-tunnise autosõidu kaugusel ja mööda A13 hõlpsasti ligipääsetav.

Vaata Cherbourg'i sadam lehekülge

Rosslare Europort asub N25 lõpus Rosslare’i sadamas ja on selgelt tähistatud kõigil sadamasse viivatel liiklusmärkidel. Sadam asub 20 minuti kaugusel Wexfordist, 1 tunni ja 20 minuti kaugusel Waterfordist, 1 tunni ja 45 minuti kaugusel Kilkennyst, 2 tunni ja 15 minuti kaugusel Dublinist ning 3 tunni kaugusel Corkist.

 

Rosslare on väike küla, kus on supermarket, pank, hotellid, külalistemajad, pubid ja restoranid.

Vaata Rosslare sadam lehekülge

Seilake Stena Horizoniga

Cherbourgi ja Rosslare'i

Alates 199 € /Auto+1

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega