Parvlaev Cherbourgi ja Rosslare’i

Reisige otse Prantsusmaale või Iirimaale praamiga Stena Horizon või alates 2023. aasta juunist praamiga Stena Vision ja valige lihtne tee Cherbourg’i või Rosslare’i! Pakume madalaid hindu ja 6 regulaarreisi kummaski suunas igal nädalal, et saaksite valida endale sobivaima reisiaja. Cherbourg'i ja Rosslare’i reisides ootab teid pardal palju põnevat. Nautige maitsvat einet või jooki baaris. Lõõgastuge mõnes vannitoaga või Deluxe kajutis, et saaksite jätkureisi alustada muretult ja puhanult. Stena Visionil on hea valik lemmikloomakajuteid ja Stena Horizonil saab lemmikloom reisida tasuta, kui hoiate teda oma sõidukis. Stena Horizonil on saadaval ka eelbroneeritavad loomapuurid.  Miks mitte hellitada ennast Pure Nordic Spas, kui reisite Stena Visioniga? Imeline kogemus ootab!

 

Sõitke otse Rosslare'ist Cherbourgi

Kui sõidate praamiga Cherbourgi, jõuate Prantsusmaa loodeossa. Cherbourgi sadamast saate sõita otse Normandia ja Bretagne’i piirkondadesse, kus saate avastada kõiki vaatamisväärsusi, mida Põhja-Prantsusmaal on meeldejäävaks puhkuseks pakkuda.

 

Cherbourg – värav Prantsusmaale ja mujale 

Teele jäävad vaatamisväärsused, mida peab kindlasti nägema, nagu Mont St. Michel ja Bayeux vaip, ning lummavad maastikud, seega tuleks Põhja-Prantsusmaal kindlasti veidi ringi sõita. Reisige veel edasi Pariisi ja nautige mitmesuguseid vaatamisväärsusi, mida võib leida selles rabavas pealinnas. 

 

Cherbourgist Rosslare’i – külalislahke Iirimaa ootab

Sõitke praamiga Iirimaa päikesepaistelisse kaguossa Rosslare’i Wexfordis ja avastage kaunist rannikut selle järsakute ja rabavate maastikega. Sõitke mõne tunni kaugusel Rosslare’ist asuvatesse Dublinisse, Corki ja Limericki ning nautige Iiri külalislahkust, mida teel olles kindlasti kogete. 

 

Uurige Rosslare’ist edasi sõites Iirimaa ajaloolist idaosa 

Iirimaa kõige kagupoolsemas nurgas tajute ajalugu sügavamalt kui üheski teises riigi osas. Kui külastate Iirimaa ürgset idaosa, siis avaksite justkui haaravate lugudega muinasjuturaamatu. Waterfordi, Kilkenny ja Wexfordi keskusi on kujundanud nende värvikas minevik. Nendel külluslikel maadel näete kauneid rohelisi aasasid ja vaimustavaid linnakesi, mis on tulvil rahutut ajalugu.

Reisige otse Prantsusmaale või Iirimaale praamiga Stena Horizon või alates 2023. aasta juunist praamiga Stena Vision ja valige lihtne tee Cherbourg’i või Rosslare’i! Pakume madalaid hindu ja 6 regulaarreisi kummaski suunas igal nädalal, et saaksite valida endale sobivaima reisiaja. Cherbourg'i ja...

Loe rohkem Loe vähem

Reisige Stena Horizoni või Stena Visioniga

Cherbourgi ja Rosslare'i

Alates 214 € üks sõit, auto, juht ja iste

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Horizoni parvlaev dokkis sadamas
    Stena Horizon

Sadamate asukohad

Prantsusmaale ja sealt sadamate kaart
Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Iirimaale ja Iirimaalt

Cherbourg-Octeville on kaunis merelinn, mis asub Põhja-Prantsusmaa südames. Seal on fantastiline restoranide ja baaride valik ning uskumatu jahisadam.

 

Sadam asub ka Prantsusmaa parimate vaatamisväärsuste ja suuremate linnade vahetus läheduses. Cherbourg asub vaid 1 tunni kaugusel Bayeux’ linnast (Bayeux’ vaipade päritolukoht) mööda maanteed N13. 1 tunni ja 30 minutiga saate sõita Caeni linna ja 2-tunnine sõit viib teid uskumatule Mont Saint-Micheli saarele. Pariis on 4-tunnise autosõidu kaugusel ja mööda A13 hõlpsasti ligipääsetav.

Vaata Cherbourg'i sadam lehekülge

Rosslare Europort asub N25 lõpus Rosslare’i sadamas ja on selgelt tähistatud kõigil sadamasse viivatel liiklusmärkidel. Sadam asub 20 minuti kaugusel Wexfordist, 1 tunni ja 20 minuti kaugusel Waterfordist, 1 tunni ja 45 minuti kaugusel Kilkennyst, 2 tunni ja 15 minuti kaugusel Dublinist ning 3 tunni kaugusel Corkist.

 

Rosslare on väike küla, kus on supermarket, pank, hotellid, külalistemajad, pubid ja restoranid.

Vaata Rosslare sadam lehekülge

Reisige Stena Horizoni või Stena Visioniga

Cherbourgi ja Rosslare'i

Alates 214 € üks sõit, auto, juht ja iste

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega