Leia ja broneeri
Coronavirus update

Passenger transportation from and to Latvia is suspended as from Tuesday, March 17 at 00:00 until June 9 including. Guests who were planning to travel during the upcoming days will be contacted personally by Stena Line by e-mail. Rebooking of trips can be done also online without amendment fee. If you have any questions, please contact Stena Line by e-mail info.lv@stenaline.com. Thank you for understanding!


The latest updates and travel conditions in relation to the Coronavirus can be found here.


Rootsi

Ventspils - Nynäshamn | Gdynia - Karlskrona

Stena Line Group on Euroopa suurima laevateede võrgustikuga rahvusvaheline transpordi- ja turismiteenuseid pakkuv ettevõte. Laevaga reisimine on mugav ja kokkuhoidlik viis igasse Euroopa sihtpunkti jõudmiseks. Reisige oma autoga ilma pagasipiiranguteta, võtke oma lemmikloomad endaga kaasa, puhake mugavates ja õdusates kajutites ning nautige restoranis maitsvaid eineid ja baaris värskendavaid jooke!


Ventspils - Nynäshamn

Kõige lühem laevatee – kõigest 8,5 tunniga Lätist Rootsi! Laevad Scottish Viking ja Stena Flavia väljuvad liinil Ventspils–Nynäshamn–Ventspils 24 korda nädalas.


Gdynia - Karlskrona

Puhake, sööge head värsket toitu ning ärgates olete valmis Skandinaaviat või Poolat avastama. Gdynia-Karlskrona liin sobib sõiduks Göteborgi ja Oslosse või teisele poole Stockholmi.