Leia ja broneeri

KORDUMA KIPPUVAT KÜSIMUST


Mida peaksin meeled pidama, kui reisin oma lemmikloomaga?

Lemmikloomadega reisimine on lubatud kõigil Lätist väljuvatel ja sinna saabuvatel liinidel, kuid lemmikloomade transportimise võimalused on igas laevas erinevad


Liin  Laev  Transpordipuurid pardal  Ettenähtud kajutid  Lemmiklooma jätmine 

Ventspils - Nynäshamn
Nynäshamn - Ventspils

Stena Flavia
6 6 Lubatud
Scottish Viking
6 6 Lubatud

Liepāja - Travemünde

Travemünde - Liepāja

Stena Gothica
0 2 Ei ole lubatud
URD
0 2 Ei ole lubatud

Saate lemmikloomadele pileteid broneerida aadressil www.stenaline.ee või helistades kõnekeskusesse. Lemmikloomi tohib laeva pardal transpordipuuris või autos transportida ainult ajavahemikus 1. mai – 30. september (kaasaarvatud). Kui teil on autos lemmikloomad, saate nende juures käia koos meeskonnaliikmega, teavitades sellest eelnevalt vastuvõtumeeskonda.


Talvehooajal (1. oktoober – 30. aprill kaasaarvatud) tohib lemmikloomi transportida ainult broneerides lemmiklooma transpordiks ettenähtud kajuti. Palume lemmikloomaga reisijatel külastada pardal vastuvõttu, kus selgitatakse täpsemalt reisides lemmikloomade transportimisega seotud reegleid. Lemmikloom peab kandma suukorvi!


Broneeringus on kohustuslik märkida õige lemmikloomade arv! Ärge unustage kaasa võtta suukorvi või transpordipuuri ning piiri ületamiseks vajalikke dokumente:

  • ELis kehtiv looma pass;
  • Loomad peavad olema kiibistatud! Mikrokiip peab vastama ISO standardile 11784 või ISO standardi 11785 lisale A;
  • Loomad peavad olema marutõve vastu vaktsineeritud;
  • Rootsi ei tohi reisida alla 16-nädalaste kutsikatega

Täpsemat teavet lemmikloomade transpordiks vajalike dokumentide ja läbivaatuste kohta saate spetsialiseerunud loomaarstilt.