Leia ja broneeri

KORDUMA KIPPUVAT KÜSIMUST


Kuidas maksta broneeringu eest?

Kui broneerite veebis aadressil www.stenaline.lt, saate maksta pangakaardiga. Kui maksate pangakaardiga, siis veenduge, et funktsioon „Turvalised kaardimaksed internetis“ oleks sisselülitatud. Saate seda teha oma interneti-pangas või pöörduge oma panga poole isiklikult.


Kui maksate oma pangakaardiga, saame teile pärast reisi ka arve saata. Arve saamiseks saatke vastav palve koos oma broneeringu numbri ja pangarekvisiitidega meili teel aadressile info.lv@stenaline.com.


Saate oma broneeringu eest maksta ettemaksuarve alusel (kui broneerite veebis, valige suvand „soovin arvet“). Ettemaksuarve valmistatakse ette ja saadetakse teile meili teel 1-2 tööpäeva jooksul. Maksta tuleb pangaülekandega arvel märgitud rekvisiitidele ja ette antud tähtajaks. Ettemaksuarvet ei saa valida, kui kavandatud väljumiseni on vähem kui 72 tundi või osa summast tasutakse Extra punktidega.


Broneeringuid saab teha ka terminalides või helistades kõnekeskuse numbrile +371 636 22 999. Kui broneerite terminalis või kõnekeskuse abil, lisatakse teie broneeringule 15 EUR vahendustasu.